logo
Nákupný košík

Hlavné menu
+
+
Mesto najlepších spoločenských hier


VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY

Základné ustanovenia

Tieto obchodné podmienky upravujú odberateľsko-dodávateľské vzťahy medzi predávajúcim - prevádzkovateľ internetového obchodu www.ludopolis.sk spoločnosť f4s, s.r.o. IČO 47 619 431 so sídlom Podniková 1, 831 02 Bratislava) a kupujúcim – fyzická alebo právnická osoba, ktorá zrealizuje objednávku na webových stránkach www.ludopolis.sk

Objednávka/kúpna zmluva

Kúpna zmluva vzniká na základe záväzného potvrdenia objednávky buď na stránkach www.ludopolis.sk, telefonicky alebo emailom zo strany kupujúceho. Potvrdením objednávky kupujúci súhlasí s týmito obchodnými podmienkami a potvrdzuje, že všetky údaje a náležitosti požadované pri vypĺňaní objednávky sú správne a pravdivé. V prípade uvedenia neúplných alebo pochybnosti vzbudzujúcich údajov, si predávajúci vyhradzuje právo objednávku odmietnuť, o čom bude kupujúci následne informovaný na emailovú adresu uvedenú v objednávke.

Povinné údaje na objednávke:

  • Meno a priezvisko kupujúceho

  • Dodacia adresa

  • Emailová adresa

  • Telefónne číslo (povinný údaj v prípade doručenia kuriérom)


Cena

Všetky ceny na stránkach www.ludopolis.sk sú uvádzané s DPH. Cena v čase objednávky je záväzná pre obe strany. Predajca si vyhradzuje právo na zmenu ceny v prípadoch výraznej zmeny kurzu a pri zmenách cien u dodávateľa.

Nie sme platci DPH.

Platobné podmienky

Za tovar objednaný na stránkach www.ludopolis.sk je možné zaplatiť nasledovnými spôsobmi:

- v hotovosti pri preberaní zásielky – dobierkou na pošte, alebo pri osobnom odbere

- kreditnou kartou VISA, MasterCard, alebo Maestro prostredníctvom platobného portálu TrustPay

- prevodom na účet

- priamym vkladom na účet

Dodacie podmienky

Ak je tovar skladom, a zvolili ste platbu vopred na účet, Vaša objednávka bude odoslaná ihneď po prijatí platby. Ak je tovar skladom, a zvolili ste platbu na dobierku, alebo ste úhradu úspešne zrealizovali kreditnou kartou, Vaša objednávka bude odoslaná nasledovný pracovný deň po prijatí objednávky. Ak tovar nie je skladom, budeme Vás v najkratšom možnom čase kontaktovať s informáciou ohľadom predpokladaného termínu doručenia.

Dodanie tovaru je zabezpečované prostredníctvom Slovenskej pošty. O expedícii tovaru je kupujúci informovaný prostredníctvom emailu alebo telefonicky.

Výdajné miesto k osobnému odberu je v predajni trafiky na Nobelovej 3/a. Tovar na osobný odber je štandardne pripravený v pracovné dni do 48 hodín. Potvrdenie o možnosti prevziať si zásielku je zasielané emailom. Pre informácie ohľadom možnosti a termínu osobného odberu nás prosím kontaktujte na telefónnych číslach uvedených v sekcii kontakt.

Typy zásielok cez Slovenskú poštu:

Expres kuriér Slovenskej pošty s doručením na adresu - zásielka doručená na druhý deň po odoslaní na konkrétnu adresu zadanú v objednávke. V prípade neúspešného doručenia je zásielka uložená na najbližšej pošte. Zákazník má možnosť požiadať na danej pošte o jej opätovné doručenie.

Expres kuriér Slovenskej pošty s doručením na poštu - zásielka doručená a uložená na druhý deň po odoslaní na konkrétnej pošte zadanej v objednávke. Ihneď po doručení zásielky na danú poštu, je adresátovi zaslané sms avízo o uložení zásielky.

Ceny poštovného:

Pri objednávke v hodnote 80 EUR a viac je poštovné zdarma

Expres kuriér s doručením na adresu - platba vopred: 2,60 EUR
Expres kuriér s doručením na adresu + Dobierka: 3,40 EUR
Expres kuriér s doručením na poštu – platba vopred: 2,30 EUR
Expres kuriér s doručením na poštu + Dobierka: 3,10 EUR

Osobný odber: bezplatne

Tovar zostáva do úplného zaplatenia majetkom predávajúceho. Termíny dodania tovaru uvedené na stránke majú iba informatívny charakter. Predávajúci sa zaväzuje zaslať objednaný tovar v čo najkratšom možnom čase a zabalený tak, aby sa minimalizovalo riziko poškodenia zásielky počas prepravy.

Predávajúci nenesie zodpovednosť:

  • za oneskorené doručenie tovaru zavinené, poštou, kuriérskou spoločnosťou, nesprávne uvedenou dodacou adresou kupujúceho alebo zásahom vyššej moci.
  • za poškodenie zásielky zavinené poštou alebo kuriérskou spoločnosťou

Odstúpenie od zmluvy

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od zmluvy do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru a to aj bez udania dôvodu. V tomto prípade je potrebné dodržať nasledovné podmienky:

- zašlite žiadosť o odstúpenie od zmluvy na kontaktnú emailovú adresu predajcu s uvedením nasledovných údajov - Meno a priezvisko, číslo objednávky/faktúry a číslo účtu na ktorý
požadujete vrátiť finančné prostriedky
- tovar zašlite späť na adresu predajcu, spolu s tovarom je potrebné zaslať späť aj faktúru/dodací list
- tovar je potrebné zaslať doporučene s poistením, dobierka nebude prevzatá. Náklady spojené so zaslaním znáša kupujúci

Pri splnení podmienok budú finančné prostriedky zaslané späť najneskôr 14 dní od doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy a prevzatia vráteného tovaru. V prípade nesplnenia podmienok nebude možné vyhovieť žiadosti o odstúpenie od zmluvy.

Predávajúci je oprávnený odstúpiť od zmluvy v prípade nedostupnosti tovaru alebo v prípade výraznej zmeny ceny tovaru.

Záručné podmienky

Pokiaľ nie je uvedené inak sa na všetok tovar vzťahuje zákonom určená záručná lehota 24 mesiacov, ktorá začína plynúť dňom prebrania tovaru zo strany kupujúceho.
Kupujúci je povinný v čo najkratšom možnom čase po prevzatí si tovar prezrieť tak, aby zistil prípadné chyby o ktorých je povinný ihneď informovať predávajúceho.

Reklamačné podmienky

Postup reklamácie:

- kupujúci informuje emailom predávajúceho o nároku na reklamáciu, kde uvedie názov tovaru, číslo objednávky/faktúry a podrobný popis reklamácie
- tovar zašle doporučene na adresu predávajúceho spolu s kópiou faktúry - náklady spojené so zaslaním znáša kupujúci, v prípade zaslania formou dobierky zásielka nebude prevzatá
- po prijatí tovaru a posúdení oprávnenosti reklamácie bude kupujúci informovaný o forme riešenia reklamácie a to najneskôr 5 dní od prevzatia reklamovaného tovaru
- reklamácia bude vybavená najneskôr do 30 dní odo dňa prevzatia reklamovaného tovaru predávajúcim

Alternatívne riešenie sporu - platforma RSO

Nakupujúci – spotrebiteľ – má právo obrátiť sa na predávajúceho so žiadosťou o nápravu (kontakt), ak nie je spokojný so spôsobom, ktorým predávajúci vybavil jeho reklamáciu alebo ak sa domnieva, že predávajúci porušil jeho práva má spotrebiteľ právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu. Toto právo si môže voči nám uplatňovať v rámci alternatívneho on-line riešenia sporu. On-line riešenie sporu zabezpečuje Európska komisia a slovenské kontaktné miesto riešenia sporov on-line (RSO). Rovnako aj nároky predajcu voči spotrebiteľovi môžu byť uplatnené prostredníctvom európskej platformy.

Sťažnosť môžete podať prostredníctvom platformy riešenia sporov on-line (RSO) na stránke
http://ec.europa.eu/consumers/odr/index_en.htm

Riešenie sporov využitím alternatívneho riešenia sporu Vám šetrí peniaze aj čas, keďže Vaša sťažnosť bude vybavená do 90 dní, bez značných finančných nákladov.

V prípade otázok alebo problémov nás neváhajte kontaktovať.

 

Ochrana osobných údajov

- Osobné údaje sú spracúvané v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.
- Prevádzkovateľ neposkytuje osobné údaje kupujúceho tretej osobe, okrem prepravnej spoločnosti pre doručenie tovaru alebo služieb, alebo štátnym orgánom v prípade kontroly.
- Prevádzkovateľ od kupujúceho získava nasledovné osobné údaje:

  • pri fyzickej osobe: titul, meno, priezvisko, adresa, adresa na doručenie, telefónne číslo, e-mailová adresa

  • pri právnickej osobe: názov spoločnosti, fakturačnú adresu, IČO, DIČ/IČ DPH, telefónne číslo, e-mailová adresa

- Poskytnuté osobné údaje sú spracúvané za účelom korektného vybavenia objednávky.
- Prevádzkovateľ je povinný zabezpečiť osobné údaje pred ich sprístupnením neoprávneným osobám, ktoré má spracované v bezpečnostnej smernici.
- Ak kupujúci súhlasil so spracúvaním osobných údajov pri registrácii v e-shope na marketingové účely súhlasil so zasielaním predovšetkým e-mailových správ na kontaktnú e-mailovú adresu, telefonickým kontaktovaním alebo zasielaním adresnej pošty na kontaktnú adresu.
- Svoj súhlas môže kupujúci kedykoľvek písomne odvolať zaslaním Odvolania so spracúvaním osobných údajov, pričom tieto okamžite blokujeme alebo likvidujeme. A z našej strany Vami poskytnuté osobné údaje už nebudeme používať na marketingové účely.

Záverečné ustanovenia

Tieto obchodné podmienky platia v znení uvedenom na internetových stránkach predávajúceho, v deň odoslania elektronickej objednávky kupujúcim.NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

10,99 €

10,90 €

26,90 €

16,90 €

29,60 €

7,50 €

13,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM