logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Activity Deti

 • Activity Deti
  Kategória: 
  Detské hry
  Detské hry
  Počet hráčov: 
   3-16
  3-16
  Doba hrania: 
   30 min.
  30 min.
  Určené pre: 
   4 +
  4 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  slovenský
  slovenský
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt

  Detská verzia úspešnej a obľúbenej párty hry Activity, ktorá u detí zábavným spôsobom rozvíja fantáziu, vyjadrovacie schopnosti a slovnú zásobu. Vďaka veselým obrázkom vyjadrujúcim rôzne veci a pojmy je hra určená pre deti už od 4 rokov bez potreby vedieť čítať.
  Deti sa kreslením, pomocou pantomímy, alebo slovného popisu snažia znázorniť predmety a pojmy znázornené na obrázkoch. Po uhádnutí, sa ich figúrka, teda slon, pohne na kartou označené políčko. Cieľom hry je dostať svojho slona cez celú džunglu do cieľa ako prvého.

  O autorovi

  Témy • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

Activity Junior Turbo

Activity Junior Turbo stavia na rýchlosť. Čas uteká! Za jednu minútu je potrebné uhádnuť vždy dva pojmy. Ruky, nohy ani bránica zaručene nebudú mať pokoj! Ide o to popísať, predviesť, alebo nakresliť pojmy tak, aby ich spoluhráči boli schopní uhádnuť. Hru môžu hrať dve až štyri skupiny.
Activity Gold Edition

Activity Gold Edition je hra pre celú rodinu alebo partiu priateľov, ktorá nesmie chýbať na žiadnom spoločenskom stretnutí.
Activity Original 2

Predveď, popíš alebo nakresli. S párty hrou Activity Vás čaká kopec zábavy.
Activity Special

Nová verzia hry Acitivy, plná zábavy pre celú rodinu alebo partiu priateľov. Activity Special obsahujú nové úlohy a nový spôsob ich predvádzania. Pojmy sú predvádzané okrem štandardnej pantomímy, kreslenia a slovného popisu aj pomocou zvukov. Novinkou je aj to, že každá úloha je dvoj-slovná a každé slovo sa predvádza iným pôsobom! Túto výzvu umocňujú úlohy "Ako len chceš", kde si hráč sám vyberie kombináciu predvedenia.
Activity Šport

V novej verzii hry Activity, určenej nielen pre športových fanúšikov, nájdete 330 nových pojmov so športovou tematikou. Úlohy plníte podľa známych pravidiel - slovným opisom, pantomímou alebo kreslením. Activity Sport je samostatná hra, ktorá nepotrebuje nič iného, než dobrú náladu!NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

9,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam