logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Baba Jaga

 • Baba Jaga
  Kategória: 
  Detské hry
  Detské hry
  Počet hráčov: 
   2-5
  2-5
  Doba hrania: 
   15 min.
  15 min.
  Určené pre: 
   6 +
  6 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  slovenský
  slovenský
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt

  Spoločenská hra Baba Jaga - druhá zo série rozprávkových hier. Úžasná krabica, fantastické spracovanie grafiky, vložená rozprávka aj v slovenskom jazyku a čo samotná hra? Opäť vynikajúca!
  Rozprávka, postreh a rýchlosť

  Baba Jaga je spoločenská hra, ktorá krásne zapadá do motívu priloženej rozprávky. V lese budete hľadať prísady, ktoré mala baba Jaga vo svojej chalúpke a to všetko budete musieť stihnúť skôr ako baba Jaga preletí vo svojom kotli cez les.

  Baba Jaga je postrehová hra s časomierou. Táto hra prináša jeden veľmi zaujímavý herný moment a to je ten, že časomierou sú neaktívny hráči. Aktívny hráč hľadá prísady na zoslanie kúzla podľa svojej karty a ostaní pohybujú časomierou - babou Jagou. Toto je úžasná vec, ktorá udrží zábavu pre všetkých pri stole aj keď zrovna nie sú na rade.

  Kartóniky s prísadamy tvoria les a krížom cez tento les je vytýčená trasa baby Jagy. Figúrku baby Jagy je potrebné presunúť postupne po políčkach trasy z jednej strany lesa na druhú tak, že sa neaktívny hráči striedajú. Stihne v tomto krátkom čase nájsť aktívny hráč aspoň tri prísady zo svojej karty?

  Hra ponúka rôzne varianty obtiažnosti a okrem rýchlosti a postrehu môžu hru ovlpyvniť aj kúzla. Kúzla môžete využiť po úspešnom nájdení prísad z karty. Napríklad môžete na protihráča zoslať kúzlo "oslepujúceho svetla" a bude musieť hľadať prísady s jednou rukou na oku alebo kúzlo "maličký" a hráč bude musieť mať bradu na ruke opretú o stôl :-)

  Pri babe Jage is užijete kopu zábavy a smiechu. Ide o úlohy na čas takže každé kolo bude sprevádzať napätie a pocit radosti pri splnenej úlohe. Detská radosť sa v tomto prípade niekoľkonásobne zvyšuje a určite o takéto momenty nechcete prísť!!!

  Rozprávakové hry

  Neprehliadnite aj prvú hru zo série rozprávkových hier Tri malé prasiatka. Hra je v rovnakom balení a tiež obsahuje aj rozprávku, ale ponúka úplne inú hru.

  O autorovi Jérémie Caplanne

  Témy • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

Tři malá prasátka

Spoločenská hra Tri malé prasiatka - prvá zo série rozprávkových hier. Úžasná krabica, fantastické spracovanie grafiky, vložená rozprávka aj v slovenskom jazyku a čo samotná hra? Vynikajúca!NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam