logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Děti z Carcassonne

 • Děti z Carcassonne
  Kategória: 
  Detské hry
  Detské hry
  Počet hráčov: 
   2-4
  2-4
  Doba hrania: 
   20 min.
  20 min.
  Určené pre: 
   4 +
  4 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  slovenský
  slovenský
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  Detská varianta úspešnej hry Carcassonne. Vďaka jednoduchým pravidlám a hernému systému, je hra určená pre deti už od 4 rokov.
  Raz za rok sa usporadúva slávnosť, pri ktorej sa zo všetkých ohrád vypustia kravičky, ovečky a sliepočky. Dety z Carcassonne sa potom celý deň zabávajú tým, že zvieratká zaháňajú späť do ohrád. Behajú po cestách a lúkach v okolí mesta, aby boli všetky zvieratká doma ešte pred zotmením. Žiadne počítanie, žiadne bodovanie, víťazom sa stáva ten hráč, ktorý umiestni na herný plán všetky svoje figúrky.
  O autorovi Klaus-Jürgen Wrede

  Klaus-Jürgen Wrede (narodený v r. 1963 v meste Meschede, North Rhiine-Westphalia) je nemecký tvorca stolových hier, autor bestselleru Carcassonne a Downfall of Pompeii. Vyrastal v meste Arnsberg, navštevoval vysokú školu v Kolíne, kde sa učil hudba a teológiu ktorú aj teraz vyučuje. Odrástol na spoločenských hrách ako Monopoly a šach, neskôr si zahral aj Civilization, Tikal, Kremlinn, Ra, Age of Renaissance a Tigris and Euphrates. Jeho obľúbený autori sú hlavne Wolfgang Kramer ale aj Reiner Knizia, Alan R. Moon alebo Klaus Teuber. Jeho obľúbená hudba zahŕňa také mená ako Wagner, Sting, Brahms, Chopin alebo kapely U2 a Supertramp. • Súbory na stiahnutie:

NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam