logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


IQ Puzzle Pro

 • IQ Puzzle Pro
  Kategória: 
  Detské hry
  Detské hry
  Počet hráčov: 
   1
  1
  Doba hrania: 
   15-60 min.
  15-60 min.
  Určené pre: 
   6 +
  6 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  slovenský
  slovenský
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  Otestujte a posilnite svoje IQ s touto skvelou cestovnou hrou!
  Nová hra IQ Puzzle Pro obsahuje 120 rébusov v troch herných módoch, v 2D aj 3D. Horná časť krabičky obsahuje jeden hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy - pyramídu. Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálnej na cesty!

  O autorovi Smart Games • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

IQ Blox

IQ Blox je zábavná hra, alebo skôr hlavolam na rozvoj IQ, logického myslenia, priestorovej predstavivosti a koncentrácie
IQ Fit

Viacúrovňová hlavolamová hra pre 1 hráča kde je vašim cieľom vyriešiť rébus tak, že budú všetky dieliky umiestnené na herný plán na ktorom neostanú žiadne voľné miesta pričom všetky vyčnievajúce guličky musia byť ukryté v hernej ploche.
IQ Fokus

Zaostrite na stred! Využite 10 farebných herných dielikov a zaplňte hraciu dosku. Sústreďte sa na strednú časť dosky, ktorú musíte zostaviť presne podľa zadania. Úplne nový koncept hry z rady SmartGames. Obsahuje 120 rébusov od ľahkých po veľmi náročné. Kompaktná hra vhodná aj na cesty.
IQ Link

Hlavolamová hra pre 1 hráča v ktorej bude vašou úlohou nájsť správne prepojenia aby sa vám podarilo umiestniť všetky dieliky na hrací plán. Hracích dielikov je vhre celkom 36 avšak na hracom pláne je len 24 miest! Skúste to a potrápte trochu svoje mozgové závity!
IQ Twist

Hlavolam pre jedného hráča, ktorý potrápi a precvičí vaše mozgové závity.  Hra obsahuje 100 zadaní, ktoré sú rozdelené podľa obtiažnosti. V hre je úlohou vyplniť plochu pomocou rôznorodých dielikov. Situáciu však komplikujú nastavené kolíčky.

 NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

10,99 €

10,90 €

26,90 €

16,90 €

29,60 €

7,50 €

13,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam