logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Takenoko

 • Takenoko
  Kategória: 
  Rodinné hry
  Rodinné hry
  Detské hry
  Detské hry
  Počet hráčov: 
   2-4
  2-4
  Doba hrania: 
   45 min.
  45 min.
  Určené pre: 
   8 +
  8 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  Takenoko je dosková hra, ktorá sa odohráva na japonskom cisárskom dvore, kde pred mnohými rokmi dostal japonský cisár do daru od čínskeho vladára pandu ako symbol mieru. Japonský cisár poveril členov svojho dvora (hráčov) neľahkou úlohou postarať sa o toto zvieratko a zabezpečiť mu dostatok bambusu čo najlepšou starostlivosťou o bambusovú záhradu.

   
  Vašou úlohou bude za pomoci cisárskeho záhradníka obhospodarovať záhradku, v ktorej budete pestovať jeden z troch druhov bambusu (zelený, žltý a ružový). Nebude to ale jednoduché, pretože súčasne sa musíte starať o večne hladnú pandu, ktorá ma neutíchajúcu chuť na šťavnatý bambus a týmto ju musíte kŕmiť. Tým získate víťazné body na kartičkách s tajnými úlohami. Hráč, ktorému sa podarí vypestovať najviac bambusu sa stáva víťazom.

   Takenoko je vynikajúca rodinná hra, ktorá sa nielen dobre hrá, ale aj nádherne vyzerá. Je vhodná pre všetkých, ktorí majú radi rodiné hranie, alebo odľahčené hranie s priateľmi. Hra vyhrala ocenenie Hra roku 2012 vo Francúzsku.

   

  O autorovi Antoine Bauza

  Antoine Bauza (25. august 1978) je obľúbený autor spoločenských hier. Medzi jeho najznámejšie a najúspešnejšie patria 7 Divov sveta a Hanabi (víťaz Spiel des Jahres 2013), ktoré sme aj vybrali do našej ponuky. Antioine je známy tiež pútavou grafikou svojich hier, ktorá tiež prispela k úspechom jeho hier. • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

Takenoko - Panďátka
Takenoko - Panďátka

Takenoko: Panďátka je rozšírenie pre peknú rodinnú hru Takenoko.

 

 NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam