logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Bloodborne: karetní hra

 • Bloodborne: karetní hra
  Kategória: 
  Novinky
  Novinky
  Hry pre náročných
  Hry pre náročných
  Počet hráčov: 
   3-5
  3-5
  Doba hrania: 
   30-60 min.
  30-60 min.
  Určené pre: 
   14 +
  14 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  „Rád by som ti povedal, že sa nemáš čoho báť, lovec, ale pravda je taká že by si sa mal. V čokoľvek si dúfal, že nájdeš v Yharname, do teba už zatína pazúry. Jediné, čo ti môže pomôcť uniknúť z tejto nočnej mory, je yharnamská krv. Ale tá krv je prekliata.."
  Predpokladaný termín naskladnenia je 8.3.2019

  Pred dávnymi časmi urobili v prekliatom meste Yharnam desivý objav: krvná terapie môže ukončiť každé utrpenie. Ale táto liečivá sila so sebou priniesla desivú nákazu, ktorá premenila obyvateľov mesta na príšery. V priebehu Noci lovu musíš prísť do mesta a s použitím sily Kalichu vstúpiš spolu s ostatnými lovcami do jeho katakomb, kde budete spoločne čeliť strašným bossom. Na konci však unikne iba ten, kto nazbiera najviac krvi...

  V tejto hre vstupujú lovci spolu do katakomb Kalichu. Spolupracujú ako tím, bojujú s príšerami a zbierajú ich ozveny krvi. Nemôžeš však veriť svojim spojencom, lebo na konci hry unikne nočným morám katakomb Kalichu iba jeden lovec a ten vyhrá hru. Musíš sledovať každý náznak zrady u svojich súperov a byť pripravený zareagovať v ten správny moment.

  Každé kolo sa ponoríš hlbšie do katakomb a odhalíš nové monštrum, s ktorým musíš bojovať. Všetci hráči si naraz ale tajne zvolia akčnú kartu - použitím mocných zbraní, predmetov alebo špeciálnych akcií sa snažia poraziť svojich nepriateľov. Ak poraníš nepriateľa, získaš trocha jeho krvi, ktorá je tvojim kľúčom k víťazstvu.

  Behom hry môžeš získať silné karty vylepšenia. Tieto karty zlepšia tvoje schopnosti v boji alebo zmaria tvojim súperom plány.

  Ale buď opatrný! Ak tvoj lovec zomrie pri útoku monštra, stratíš všetky nazbierané ozveny krvi. Musíš takticky zvoliť, ktorým súbojom sa vyhnúť tým, že unikneš do Lovcovho sna, kde môžeš svoje ozveny krvi uložiť a ochrániť ich do konca hry. Ak to urobíš, prídeš tak o korisť z vynechaného súboja.

  Nakoniec narazíš v boji na finálneho bossa. Tento mocný a nebezpečný nepriateľ musí byť porazený. Len tak sa hra skončí.. a jeden lovec zvíťazí!

  Obsah balenia:

  87 kariet

  5 tabuliek lovcov

  5 ukazovateľov zdravia

  75 plastových žetónov ozveny krvi

  16 kartónových žetónov

  3 kocky monštier

  O autorovi Eric M. Lang

  Témy
  Tagy:  • Súbory na stiahnutie:

NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam