logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


The Estates

 • The Estates
  Kategória: 
  Novinky
  Novinky
  Rodinné hry
  Rodinné hry
  Hry pre náročných
  Hry pre náročných
  Počet hráčov: 
   2-5
  2-5
  Doba hrania: 
   45 min.
  45 min.
  Určené pre: 
   10 +
  10 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  anglický
  anglický
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  Dražba, stavba, odhadovanie súpera. To sú hlavné princípy hry The Estates, v ktorej je niekedy výhodnejšie stratiť ako získať!  Mestská rada nedávno schválila územný plán nového mestského rozvoja zóny The Estates. Stavebné povolenie vyžaduje 2 rady po 4 budovách, ale investori ignorujú tieto požiadavky a začnú stavať vo všetkých troch radoch v zóne.
  Dokonca aj starosta zachytil možnosť potenciálneho zisku z investície v novej zóne a začal plánovať svoje nové sídlo v The Estates, čo zdvojnásobuje hodnotu jedného z radov.
  Ale mestská rada ukončila toto vydieračstvo developerov ultimátom: akonáhle budú prvé 2 rady budov dokončené, zostávajúci tretí rad dajú strhnúť, čo má za následok obrovskú stratu pre všetkých, ktorí tam investovali.

  Hráči zohrávajú úlohu investorov, ktorí sa snažia zarobiť čo najviac peňazí rozvíjaním budov v zóne The Estates. Budú sa snažiť získať akcie developreských firiem a následne sa budú uchádzať o rôzne stavebné diely a umiestňovať ich do budov v ich prospech. Všetky budovy v dokončených radoch majú pozitívne body, zatiaľ čo všetky budovy v neúplných radoch majú negatívne body.

  Hra The Estates ponúka veľmi netradičné zvraty a otvorené hranice ako túto hru hrať.
  Môže sa stať, že niektorý z hráčov nebude mať žiadne akcie a bude sa celý čas snažiť aby žiadny z radov nebol dokončený a tým pádom všetky investície budú mínusové body pre ostatných hráčov.
  Hra ponúka mechanizmy na predlžovanie alebo skrátenie počtu budov v rade, umiestnenie starostovej rezidencie do jedného z radov  tým zvodjnásobiť hodnotu tohto radu, ale aj možnosť uliať si peniaze do vlastného vrecka, čo môže mať rozhodujúci vplyv hlavne keď bude málo dokončených radov.

  Hra svojou charakteristikou s blufovaním a dražbou patrí niekde na rozmedzie rodinných, párty a náročných hier. Svojou nie veľmi dlhou hernou dobou určite dobre zapadne na herné akcie alebo stretnutia s priateľmi cez víkend či na chate. Určite si zaslúži pochvalu aj za kvalitu herného materiálu - hlavne drevených stavebných dielov.

    • Súbory na stiahnutie:

NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam