logo
Nákupný košík

Hlavné menu
+
+
Mesto najlepších spoločenských hier
Activity Special

 • Activity Special
  Kategória: 
  Párty hry
  Párty hry
  Počet hráčov: 
   4-16
  4-16
  Doba hrania: 
   60 min.
  60 min.
  Určené pre: 
   12 r. a viac
  12 r. a viac
  Jazyk hry/pravidiel: 
  slovenský
  slovenský
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt

  Nová verzia hry Acitivy, plná zábavy pre celú rodinu alebo partiu priateľov. Activity Special obsahujú nové úlohy a nový spôsob ich predvádzania. Pojmy sú predvádzané okrem štandardnej pantomímy, kreslenia a slovného popisu aj pomocou zvukov. Novinkou je aj to, že každá úloha je dvoj-slovná a každé slovo sa predvádza iným pôsobom! Túto výzvu umocňujú úlohy "Ako len chceš", kde si hráč sám vyberie kombináciu predvedenia.
  O autorovi Catty & Fuhrer
 • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

Activity Gold Edition

Activity Gold Edition je hra pre celú rodinu alebo partiu priateľov, ktorá nesmie chýbať na žiadnom spoločenskom stretnutí. Zlatá edícia tejto hry je plná nových netradičných úloh a nadväzuje na predchádzajúce verzie hry Activity. A čím je táto hra zlatá? Obsahuje zlaté kartičky, na ktorých sú známe porekadlá, ustálené slovné spojenia či obľúbené hlášky.
Activity Original 2

Predveď, popíš alebo nakresli. S párty hrou Activity Vás čaká kopec zábavy.
Activity Deti

Detská verzia úspešnej a obľúbenej párty hry Activity, ktorá u detí zábavným spôsobom rozvíja fantáziu, vyjadrovacie schopnosti a slovnú zásobu. Vďaka veselým obrázkom vyjadrujúcim rôzne veci a pojmy je hra určená pre deti už od 4 rokov bez potreby vedieť čítať.


NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

10,99 €

10,90 €

26,90 €

29,60 €

12,80 €

8,80 €

21,90 €

12,90 €

6,80 €

16,90 €

8,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM