logo
Nákupný košík

Hlavné menu
+
+
Mesto najlepších spoločenských hier


Escape room - úniková hra

 • Escape room - úniková hra
  Kategória: 
  Novinky
  Novinky
  Párty hry
  Párty hry
  Počet hráčov: 
   3-5
  3-5
  Doba hrania: 
   60 min.
  60 min.
  Určené pre: 
   16 r. a viac
  16 r. a viac
  Jazyk hry/pravidiel: 
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Áno
  Áno
  Typ hry: 
  Produkt

  Zažite napätie a užívajte si rozpletanie záhad v hre Escape Room z pohodlia Vášho domova. V tejto náročnej a nevyspytateľnej hre musíte spolupracovať, spoločne riešiť hádanky a hľadať skryté nápovedy. Je to neustály pretek s časom, v ktorom máte 60 minút na dokončenie. Chrono dekodér po spustení odpočítava 60 minút, čím pomáha dokresliť napätú atmosféru a ponúka prístup k nápovedám.
  V tejto hre vyhrávate aj prehrávate spoločne. Každý z hráčov sa musí snažiť, aby prispel svojim dielom. Tímová práca je absolútne nevyhnutná pre včasné vyriešenie všetkých hádaniek a rébusov. Ak ste nikdy nehrali žiadnu únikovú hru, môžete sa tešiť na úplne nové zážitky. Neuveríte, ako rýchlo v zápale boja dokáže ubehnúť 60 minút.

  O autorovi ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

  Spoločnosť ADC Blackfire Entertainment vznikla s cielom prinášať na náš trh vysoko kvalitné a náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspekte. Tento cieľ dosahujú unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek a záujmy.

  Témy


 • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

EXIT Úniková hra: Faraonova hrobka

Výlet do údolia kráľov mal byť zlatým klincom Vašej dovolenky. Zrazu ste sami v pohrebnej komore. Ťažké kamenné dvere sa za Vami zatvorili. Neviete ako von. Neprepadajte panike. Riešte rébusy, čítajte medzi riadkami, objavujte aj to, čo na prvý pohľad nie je vidieť. Získavajte indície, odomknite všetky zámky a utečte čo najrýchlejšie.
EXIT Úniková hra: Opuštěná chata

Pokľudná cesta na dovolenku sa mení v nočnú moru. Chata v lese vám mala poskytnúť bezpečný úkryt. Ráno je ale všetko zamknuté. Ako ste mohli prehliadnuť silné mreže v oknách? Neviete ako von. Neprepadajte panike. Riešte rébusy, čítajte medzi riadkami, objavujte aj to, čo na prvý pohľad nie je vidieť. Získavajte indície, odomknite všetky zámky a utečte čo najrýchlejšie.
EXIT Úniková hra: Tajná laboratoř

Dobrovoľníkom vo vedeckej štúdii. Mali to byť ľahko zarobené peniaze. Prídete do laboratória, ale nikto tam nie je, iba vy! Zo skúmavky sa začína valiť dym a Vám sa točí hlava. Keď sa zobudíte, dvere sú zamknuté. Neprepadajte panike. Riešte rébusy, čítajte medzi riadkami, objavujte aj to, čo na prvý pohľad nie je vidieť. Získavajte indície, odomknite všetky zámky a utečte čo najrýchlejšie.
Únikovka

Únikovka je variácia populárnej únikovej hry, pri ktorej sa skupina priateľov nechá zamknúť do miestnosti plnej rébusov a snažia sa z nej v časovom limite dostať von.NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

10,99 €

10,90 €

26,90 €

16,90 €

29,60 €

7,50 €

13,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM