logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Krycí jména: Obrázky

 • Krycí jména: Obrázky
  Kategória: 
  Hry v akcii
  Hry v akcii
  Párty hry
  Párty hry
  Počet hráčov: 
   2-8
  2-8
  Doba hrania: 
   15 min.
  15 min.
  Určené pre: 
   10 +
  10 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Áno
  Áno
  Typ hry: 
  Produkt

  Samostatne hrateľné pokračovanie skvelej párty hry Krycie mená, ktorá hneď po vydaní obsadila prvé miesto na webe boardgamegeek. V novej verzii sú na kartičkách obrázky namiesto slov. Každý obrázok je nakreslený tak, že kombinuje niekoľko predmetov, zvierat, postáv, či myšlienok a preto je táto verzia ešte zaujímavejšia.
  Hlavný špión povie: "Hmyz 3". Nájdete tri správne obrázky, ktoré vám pomôžu k víťazstvu?

  Skrytú identitu všetkých 15 agentov poznajú iba hlavní špióni. Ostatní hráči poznajú agentov iba pod ich krycími menami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov. Hlavní špióni predkladajú jednoslovné indície pre skupinu obrázkov zobrazených na stole. Spoluhráči sa pokúšajú uhádnuť obrázky svojej farby a vyhnúť sa obrázkom patriacim súperovi. Ozajstný profesionál nikdy nekontaktuje nájomného vraha. Krycie mená. Obrázky je skvelá zábava pre každého, kto sa rád hrá so slovami.

  O autorovi Vlaada Chvatil

  Témy • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

Krycie mená SK

Vynikajúca novinka medzi párty hrami, ktorá hneď po vydaní obsadila prvé miesto na webe boardgamegeek, a to už niečo znamená. Konečne v slovenskej verzii!
Superšpión

Najočakávanejšia párty hra roku 2015! Superšpión zabaví partiu až 8 hráčov a určite bude patriť k Vašim najobľúbenejším!NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam