logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Neobvyklí podezřelí

 • Neobvyklí podezřelí
  Kategória: 
  Novinky
  Novinky
  Párty hry
  Párty hry
  Počet hráčov: 
   3-16
  3-16
  Doba hrania: 
   20 min.
  20 min.
  Určené pre: 
   14 +
  14 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Áno
  Áno
  Typ hry: 
  Produkt

  V Neobvyklích podezřelích sa budete snažiť spolupracovať, aby ste medzi podivnými individuami odhalili páchateľov. Iba svedok vie, kto ohavný čin spáchal, je ale vydesený a odpovedá iba "áno" a "nie". V čom je háčik? Detektívovia sa pýtajú iba na otázky ohľadom páchateľovej povahy, chutí a zvykov a nie jeho vzhľadu. Špekulujte a vymýšľajte najrozličnejšie teórie, aby ste prepojili jednotlivých podezivých.
  Neobvyklí podezřelí je párty hra, ktorá pracuje so stereotypmi. Úlohou hráčov je na základe indícií vybrať z dvanástky podozrivých jedného páchateľa. Jeho totožnosť však pozná iba jediný hráč - a jeho nápovede nemusia byť vždy tak úplne na úžitok.

  V neobvyklích podezřelích sa jeden z hráčo zhostí úlohy svedka. Svedok ako jediný pozná totožnosť páchateľa. Ostatní hráči mu potom pokládajú otázky, zadané kartičkami. Bohužiaľ sa jedná o otázky, ktoré o páchateľovi asi neprezradia toľko, koľko by hráči potrebovali, pretože sa tak dozvedia, či páchateľ počúva vážnu hudbu, či chodil do skautského oddielu apod., ale nepýtate sa, či má napríklad tmavé oči alebo svetlé vlasy.

  Čím skôr sa podarí páchateľa odhaliť, tým viacej bodov hráči získavajú.

  Hra obsahuje: 70 kariet podozrivých, 12 kariet hľadaného zločinca, 110 kariet otázok, 1 karta Aná, 1 karta Nie, bloček vyšetrovacích protokolov a pravidlá v čestine a slovenčine.

  O autorovi ALBI

  Témy


 • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

Krycie mená SK

Vynikajúca novinka medzi párty hrami, ktorá hneď po vydaní obsadila prvé miesto na webe boardgamegeek, a to už niečo znamená. Konečne v slovenskej verzii!
Superšpión

Najočakávanejšia párty hra roku 2015! Superšpión zabaví partiu až 8 hráčov a určite bude patriť k Vašim najobľúbenejším!NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

10,99 €

10,90 €

26,90 €

18,90 €

29,60 €

7,50 €

13,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam