logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Filou - mačka vo vreci

 • Filou - mačka vo vreci
  Kategória: 
  Rodinné hry
  Rodinné hry
  Počet hráčov: 
   3-5
  3-5
  Doba hrania: 
   20 min.
  20 min.
  Určené pre: 
   6 +
  6 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  nemecký
  nemecký
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt

  Pozor! Nenechajte sa oklamať detským motívom krabičky a obrázkov na kartách! Felix alebo v nemeckej verzii Filou skrýva pod detským motívom hru, pri ktorej sa výborne zabaví celá rodina alebo aj čisto dospelá spoločnosť. Hra za výbornú cenu, ktorú budete radi hrať znova a znova!!!!!
  Atribúty, ktoré si pri hrách v Ludopolise veľmi ceníme sú jednoduchosť, zábava, dynamika, interakcia a vo veľkej miere znovuhrateľnosť. Filou - mačka vo vreci, je kartová spoločenská hra plná prekvapení ako už samotný názov evokuje.

  Hra sa odohráva v kolách, kde sa hráči snažia kúpiť rad vyložených kariet pomocou zvyšovania svojho vkladu, ktorý sú ochotný za karty zaplatiť.

  Tu prichádza moment taktiky a prekvapenia. Koľko ponúknuť, keď z radu 5 kariet vidím iba jednu? Radšej sa vzdám, alebo to risknem a skúsim kúpiť mačku vo vreci. Vzdám sa a budem hrať na istotu, alebo pôjdem do rizika.

  Súperova pokrová tvár Vám nepomáha. Zahrali v tomto kole kartu s vysokým číslom, ktorú chcem, alebo to bude nepríjemné prekvapenie v podobe karty s mínusovým číslom?

  Blufovanie, riskovanie, prekvapenie, súperenie! To je Filou - mačka vo vreci!

  Zaručujeme Vám, že táto hra sa stane hitom mnohých večerov a poteší nejedného hráča kartových hier.

  Vzhľadom na nedostupnosť česko-slovenskej verzie Vám prinášame verziu v originálnom nemeckom vydaní avšak ku hre Vám pribalíme aj vytlačený návod v slovenskom (prípadne v českom) jazyku. Všetky ostatné časti hry sú bez textu takže s návodom v našom jazyku získate plnohodnotnú slovenskú verziu hry.

   

  O autorovi Friedemann Friese

  Témy


 • Anglická recenzia od  The Dice Tower by GameBoyGeek:

  Súbory na stiahnutie:

NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam