logo
Nákupný košík

Hlavné menu
+
+
Mesto najlepších spoločenských hier


Game of Trains

 • Game of Trains
  Kategória: 
  Rodinné hry
  Rodinné hry
  Počet hráčov: 
   2-4
  2-4
  Doba hrania: 
   20 min.
  20 min.
  Určené pre: 
   8 +
  8 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  anglický
  anglický
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt

  Game of Trains je kartová hra o číslach, v ktorej sa budete snažiť usporiadať vozne vo svojom vlaku do správneho poradia skôr ako Vaši súperi. Okrem svojho vlaku musíte sledovať aj ťahy súperov a niekedy je dôležitejšie neumožniť spraviť dobrý ťah súperovi ako pomôcť sebe samému.
  V kartovej hre Game of Trains má každý hráč pred sebou vlak pozostávajúci z lokomotívy a siedmich vagónov, ktoré su zoradené podľa čísel od najvyššieho po najnižšie. Počas svojho ťahu možu hráči buď vymeniť vagón za iný náhodne vytiahnutý, alebo použiť akciu na karte z aktuálnej ponuky. Tieto akcie umožňujú napríklad premiestniť pozície vagónov vo vlastnom vlaku a niektoré dokonca odstrániť vagón aj z vlakov súperov.

  Ludopolis odporúča: Game of Trains je pravidlovo nenáročná zábavná hra, ktorá ponúka zaujímavé akcie počas hry a je dôležité správne sa rozhodnúť kedy akú použiť. Pri svojom ťahu budete musieť aj pohnúť rozumom aj keď v tejto hre má dosť veľkú úlohu aj náhoda. Ako nakoniec pri každej kartovej hre. Vďaka tomu, že jedna partia netrvá extrémne dlho tento fakt nie je na škodu a bude Vás motivovať zahrať si okamžite ďalšiu partiu. V ďalšej partii to na súperov opäť lepšie vymyslíte. Game of Trains nie je hra určená pre náročných hráčov, ktorí vyhľadávajú vykombené kartové súboje, ale svojou grafikou detailov na vagónoch poteší nejedného fanúšika fantasy a filmových seriálov.

  O autorovi Trehgrannik

  Za pomenovaním Trehgrannik sa ukrýva trojica autorov, ktorí sa spolupodieľali na vytvorení hry Game of Trains.

  Sú to: Anatoly Shklyarov, Alexey Paltsev, Aexey Konnov

  Témy


 • Súbory na stiahnutie:

NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

10,99 €

10,90 €

26,90 €

16,90 €

29,60 €

7,50 €

13,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam