logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Představ si

 • Představ si
  Kategória: 
  Rodinné hry
  Rodinné hry
  Párty hry
  Párty hry
  Počet hráčov: 
   3-8
  3-8
  Doba hrania: 
   30 min.
  30 min.
  Určené pre: 
   12 +
  12 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  Vyskúšajte jednu z najzábavnejších hier roku 2017! Uhádnite čo sa Vám váš spoluhráč snaží naznačiť pomocou priehľadných kariet!

   
  Predstav si je hra, v ktorej sa hráči snažia napovedať spoluhráčom výraz pomocou priesvitných kartičiek s rôznymi symbolmi a obrázkami. Hráč, ktorý dáva nápovedu, môže kartičky rôzne kombinovať, prekrývať, môže ich použiť akékoľvek množstvo a môže s nimi aj pohybovať akoby vytváral animáciu. Pri napovedaní nesmie rozprávať ani vydávať zvuky. Ostatní hráči sa snažia uhádnuť, čo sa snaží zobraziť.
  Hra sa predáva v českej verzii, takže kartičky s nápovedami su v českom jazyku. Obsahujú rôzne slovné spojenia, historické postavy, známe miesta alebo filmy.
  Hra je výborná na párty ako aj na stretnutia s kamarátmi alebo rodinou.
  Ukáže Vám skrytú kreativitu vo Vašich blízkych a výborne funguje aj s deťmi.
  S menšími deťmi bude možno potrebné vybrať slovo, ktoré poznajú, ale ich kreativita pri vytváraní obrazov Vás určite prekvapí!

  O autorovi REXhry

  REXhry je značka vydavateľstva vlastných společenských hier ako aj distribútor zahraničných značiek. Dlhoročné skúsenosti ľudí stojacích za pro­jektem REXHry zaručuje, že v ich ponuke sa nachádzajú len tie najlepšie a najzaujímavejšie hry! • Súbory na stiahnutie:

NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam