logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Ticket to Ride

 • Ticket to Ride
  Kategória: 
  Rodinné hry
  Rodinné hry
  Počet hráčov: 
   2-5
  2-5
  Doba hrania: 
   60 min.
  60 min.
  Určené pre: 
   8 +
  8 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  Ďalšia z radu veľmi úspešných budovateľských stolových hier ocenených titulom "Hra roku", tentokrát v roku 2004. Hra Vás zavedie do doby stavby železníc v Severnej Amerike.
  Hra, ktorej sa celosvetovo predalo viac ako pol milóna kusov je tak úspešná vďaka jednoduchým pravidlám, ideálnej hracej dobe, ale hlavne vďaka perfektnému zľadeniu herných mechanizmov a pravidiel. Krása tejto hry tkvie v konkurenčnom boji s protívníkmi, ktorý bude napínavý až do posledného kola.

  O autorovi Alan R. Moon

  Alan R. Moon (narodený 18. November 1951 v Southamptone v Anglicku) je autor spoločenských hier momentálne žijúci v USA. Je považovaný za jedného z najznámejších tvorcov stolových hier nemeckého štýľu.  Spočiatku pracoval pre Avalon Hill a neskôr pre Parker Brothers. Neskôr, v roku 1990 založil vlastné vydavateľstvo, White Wind. Momentálne vydáva svoje hry prostredníctvom iných spoločností, ako Ravensburger a Days of Wonder.

  Témy
  Tagy: 

  Vlastnosti
  -


 • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

Ticket to Ride Europe

Pokračovanie úspešnej hry Ticket to Ride Vás tentokrát prenesie do Európy. Staňte sa želeničným magnátom na ďalšom kontinente!
Ticket to Ride Junior

Urobte svoje prvé kroky do sveta Ticket to ride s verziou pre deti - Ticket to Ride Junior. Zbierajte karty rôznych farieb a použite ich na vyslanie vašich vlakov na železničné trate, získajte cestovné lístky a zvíťazte! Verziu Junior sa ľahko naučíte a ihneď môžete začať hrať. Nastúpte a zažite úžasné železničné dobrodružstvá naprieč Európou!NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam