logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Tokaidó

 • Tokaidó
  Kategória: 
  Rodinné hry
  Rodinné hry
  Počet hráčov: 
   2-5
  2-5
  Doba hrania: 
   45 min.
  45 min.
  Určené pre: 
   8 +
  8 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  slovenský
  slovenský
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  Tókaidó je veľmi zvláštna, až zenová hra, ktorá sa odohráva na ceste, na tej ceste ktorá môže byť cieľom. Hra s tak hlbokou atmosférou, že v každom hráčovi zanechá svoju stopu.
  Hráči sa vžívajú do rolí pútníkov, ktorí putujú po pobreží Japonska. Každý hrá za inú postavu, ktorá mu prináša špecifické výhody. Na svojej ceste navštevujú rôzne miesta a stretávajúj sa s ostatnými pútnikmi. Cieľom hry je v priebehu putovania nazbierať čo najviac zaujímavých zážitkov. Hra je jedinečne krásne graficky spracovaná a určite vás očarí.

  Pozrite si obsah krabice a predstavenie hry od portálu stolovky.sk

  V sekcii Extras nájdete aj video recenziu v českom jazyku.

  O autorovi Antoine Bauza

  Antoine Bauza (25. august 1978) je obľúbený autor spoločenských hier. Medzi jeho najznámejšie a najúspešnejšie patria 7 Divov sveta a Hanabi (víťaz Spiel des Jahres 2013), ktoré sme aj vybrali do našej ponuky. Antioine je známy tiež pútavou grafikou svojich hier, ktorá tiež prispela k úspechom jeho hier.

  Témy
  Tagy:  • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

Tokaido - Rozcestí

Tókaidó je pripravené odhaliť nové poklady pre verných pútnikov: rozkvitnuté čerešňové stromy, prepychové kúpele, amulety pre šťastie, vzácne rukopisy, legendárne predmety a dokonca tajné hazardné herne.
Takenoko

Takenoko je dosková hra, ktorá sa odohráva na japonskom cisárskom dvore, kde pred mnohými rokmi dostal japonský cisár do daru od čínskeho vladára pandu ako symbol mieru. Japonský cisár poveril členov svojho dvora (hráčov) neľahkou úlohou postarať sa o toto zvieratko a zabezpečiť mu dostatok bambusu čo najlepšou starostlivosťou o bambusovú záhradu.

 
Takenoko - Panďátka
Takenoko - Panďátka

Takenoko: Panďátka je rozšírenie pre peknú rodinnú hru Takenoko.

 

 NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam