logo
Nákupný košík

SK

Filter

Doprava a platba

Ak je tovar skladom, a zvolili ste platbu vopred na účet, Vaša objednávka bude odoslaná(odovzdaná doručovateľovi) ihneď po prijatí platby. Ak je tovar skladom, a zvolili ste platbu na dobierku, alebo ste úhradu úspešne zrealizovali kreditnou kartou, Vaša objednávka bude odoslaná najneskôr do dvoch pracovných dní (zvyčajne nasledujúci pracovný deň). Ak tovar nie je skladom, budeme Vás v najkratšom možnom čase kontaktovať s informáciou ohľadom predpokladaného termínu doručenia.

Dodanie tovaru je zabezpečované prostredníctvom Slovenskej pošty, kuriérske spoločnosti alebo Zásielkovne. O expedícii tovaru je kupujúci informovaný prostredníctvom emailu alebo SMS notifikáciou od prepravcu.

Typy zásielok:

Expres kuriér Slovenskej pošty s doručením na poštu - zásielka doručená a uložená na druhý deň po odoslaní na konkrétnej pošte zadanej v objednávke. Ihneď po doručení zásielky na danú poštu, je adresátovi zaslané sms avízo o uložení zásielky.

Kuriér - zásielka doručená na druhý deň po odoslaní na konkrétnu adresu zadanú v objednávke.

Doručenie na odberné miesto Zásielkovňa.sk
Po odovzdaní zásielky spoločnosti Zásielkovňa.sk dostanete mailovú aj SMS notifikáciu a doručenie na zvolené odberné miesto zvyčajne trvá 2 pracovné dni. O doručení na odberné miesto budete opätovne informovaný SMS notifikáciou.

Ceny poštovného:

Pri objednávke v hodnote 80 EUR a viac je poštovné zdarma

Slovenská pošta s doručením na poštu – platba vopred alebo kartou: 2,80 EUR
Slovenská pošta s doručením na poštu + Dobierka: 3,80 EUR

Kuriér – platba vopred alebo kartou: 2,80 EUR
Kuriér + Dobierka: 3,80 EUR

Zásielkovňa platba vopred alebo kartou: 1,50 EUR
Zásielkovňa + Dobierka: 2,50 EUR

Tovar zostáva do úplného zaplatenia majetkom predávajúceho. Termíny dodania tovaru uvedené na stránke majú iba informatívny charakter. Predávajúci sa zaväzuje zaslať objednaný tovar v čo najkratšom možnom čase a zabalený tak, aby sa minimalizovalo riziko poškodenia zásielky počas prepravy.

Predávajúci nenesie zodpovednosť:

  • za oneskorené doručenie tovaru zavinené, poštou, kuriérskou spoločnosťou, nesprávne uvedenou dodacou adresou kupujúceho alebo zásahom vyššej moci.
  • za poškodenie zásielky zavinené poštou alebo kuriérskou spoločnosťou


Fotky z nášho Instagramu


Kontakty
LUDOPOLIS
f4s, s.r.o., Jégého 14
821 08 Bratislava
Slovenská Republika

IČO: 47619431
DIČ: 2024029755
IČ DPH: SK 2024029755

© Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk
Tvorba web stránok

Fotky z nášho Instagramu


Kontakty
LUDOPOLIS
f4s, s.r.o., Jégého 14
821 08 Bratislava
Slovenská Republika

IČO: 47619431
DIČ: 2024029755
IČ DPH: SK 2024029755

© Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk
Tvorba web stránok


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam