logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hierO NÁSVitajte v Ludopolise.

Ludopolis je mesto, v ktorom nájdete tie najlepšie spoločenské hry. Vo svete existuje veľa rôznych spoločenských hier ale v Ludopolise sme pre Vás vybrali len tie najlepšie a najobľúbenejšie. Nezáleži či sú nové alebo staré, pre malých alebo veľkých. Ludopolis ponúka hry kockové, kartové aj doskové.

Náš cieľ

    Našim cieľom je priblížiť rodiny a skupiny priateľov bližšie k sebe prostredníctvom spoločenských hier. Chceme Vám prinášať na našich stránkach výber toho najlepšieho v štyroch základných kategóriách - detské, rodinné, párty a náročné hry. Nechceme ponúkať stovky alebo tisíce hier. Chceme, aby naša ponuka bola jasná a zrozumiteľná pre všetkých a aby naši zákazníci vedeli rýchlo a ľahko nájsť presne to, čo hľadajú.

     Ponuku spoločenských hier budeme pre Vás stále upravovať a dopĺňať, takže sa oplatí sledovať novinky na našej stránke. Sledujte nás na sociálnych sietiach alebo sa prihláste na odoberanie newsletra.

     Určite neprehliadnite ani TOP ponuku, kde nájdete hry za akciové ceny, novinky, jednoducho vždy niečo výnimočné. Na mape Ludopolisu si určite všimnete aj Letisko na ktorom Vám budeme prinášať limitovanú ponuku hier, ktoré momentálne nie sú dostupné v slovenskom alebo českom jazyku. V sekcii Ludopolis News Vám budeme naše hry predstavovať, ako aj ich autorov a iné zaujímavosti.

    Ak si už niektorú hru obľúbite, určite nahliadnite aj do prehľadu autorov a prečítajte si o autorovi Vašej obľúbenej hry. Možno zistíte, že vydal aj iné hry, ktoré by Vás mohli zaujať. Ak máte otázky alebo pripomienky, napíšte nám na facebook alebo mail. Radi sa dozvieme čo si myslíte o našej ponuke, prípadne Vaše námety na hry, ktoré si zaslúžia byť v našej ponuke.

Prajeme Vám veľa zábavy s najlepšími spoločenskými hrami


Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam