logo
Nákupný košík

SK

LUDOPOLIS NEWS
Filter

Ludopolis - Mesto najlepších spoločenských hier

Vitajte v Ludopolise. Ludopolis je mesto v ktorom nájdete tie najlepšie spoločenské hry. Vo svete existuje veľa rôznych spoločenských hier ale v Ludopolise sme pre Vás vybrali len tie najlepšie a najobľúbenejšie. Nezáleži či sú nové alebo staré, pre malých alebo veľkých. Ludopolis ponúka hry doskové, kartové aj kockové.

       Našim cieľom je priblížiť rodiny a skupiny priateľov bližšie k sebe prostredníctvom spoločenských hier. Chceme Vám prinášať na našich stránkach výber toho  najlepšieho v štyroch základných kategóriách - detské, rodinné, párty a náročné hry. Chceme, aby naša ponuka bola jasná a zrozumiteľná pre všetkých a aby naši zákazníci vedeli rýchlo a ľahko nájsť presne to, čo hľadajú.

     Ponuku spoločenských hier budeme pre Vás stále upravovať a dopĺňať, takže sa oplatí sledovať novinky na našej stránke. Sledujte nás na sociálnych sietiach alebo sa priháste na odoberanie newsletra.

     Určite neprehliadnite ani TOP ponuku kde nájdete hry za akciové ceny a vždy niečo výnimočné čo sa nedá kúpiť v bežných obchodoch. Na mape Ludopolisu si určite všimnete aj Letisko, na ktorom budú pristávať novinky zo sveta spoločenských hier..

    Ak si už niektorú hru obľúbite, určite nahliadnite aj do prehľadu autorov a prečítajte si o autorovi Vašej obľúbenej hry. Možno zistíte, že vydal aj iné hry ktoré by Vás mohli zaujať.

    Ak máte otázky alebo pripomienky, napíšte nám na facebook alebo mail. Radi sa dozvieme čo si myslíte o našej ponuke, prípadne Vaše námety na hry, ktoré si zaslúžia byť v našej ponuke.

Prajeme Vám veľa zábavy s najlepšími spoločenskými hrami


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  16/17 >>Fotky z nášho Instagramu


Kontakty
LUDOPOLIS
f4s, s.r.o., Jégého 14
821 08 Bratislava
Slovenská Republika

Kamenná predajňa:
Bratislava, Seberíniho 14 (OC Kocka)

IČO: 47619431
DIČ: 2024029755
IČ DPH: SK 2024029755

© Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk
Tvorba web stránok

Fotky z nášho Instagramu


Kontakty
LUDOPOLIS
f4s, s.r.o., Jégého 14
821 08 Bratislava
Slovenská Republika

Kamenná predajňa:
Bratislava, Seberíniho 14 (OC Kocka)

IČO: 47619431
DIČ: 2024029755
IČ DPH: SK 2024029755

© Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk
Tvorba web stránok


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam