logo
Nákupný košík

SK

LUDOPOLIS NEWS
Filter

S akou hrou na letnú dovolenku?

Blíži sa čas dovoleniek a v každom správne zbalenom kufri či taške nemôže chýbať aspoň jedna spoločenská hra. Tu vám prinášame pár tipov, ktoré hry by ste si mohli na vytúženú dovolenku zbaliť. Keďže v našej ponuke máme výber iba tých najlepších spoločenských hier, dôraz sme kládli hlavne na "veľkosť a praktickosť" hier. Predsa komu by sa chcelo v batožine ťahať štvorkilové balenie Caverny alebo skoro 1/2 metrovú krabicu Kemetu.

Grabolo

Výborná, jednoduchá "postrehovka". Vďaka plastovým kartám vhodná aj k bazénu, moru, piesku a iným dovolenkovým nástrahám. Praktická plechová krabička zabezpečí že budete mať všetky karty pekne pokope. Alternatíva pre deti, Grabolo Junior.

Milostný dopis

Malý dovolenkový úlet, ktorý zmestíte aj do vrecka nohavíc. Zaujímavý a zábavný herný systém iba so šestnástimi kartami.

Patchwork

Vieme že na dovolenke asi neplánujete šiť, výšívať a ani štopkať. Ale s touto hrou sa na vyšívanie môžete aspoň zahrať. Príjemná hra pre dvoch hráčov ako stvorená na romantický večer pri západe slnka.

Citadela

Do výberu sa dostala aj Citadela, trošku náročnejšia (tak akurát) dobrodružná kartová hra. Zahrať si ju môžete už od 2 hráčov s príjemným hracím časom okolo jednej hodiny. A skoro nič neváži (270 g) :)

Príbehy z kociek

Po kartových hrách sme vybrali aj jednu kockovú, je skôr pre deti, ale myslíme, že by sa s ňou vedeli určitým štýlom zabaviť aj dospelý. Hrať sa dá v podstate kdekoľvek, stačí mať maličký priestor na hod kockou, napríklad aj v aute. Na vzniknuté príbehy budete určite spomínať aj po dovolenke.

Hanabi

V každom výbere nesmie chýbať aspoň jedna kooperačná. Hanabi je hra snáď na každú príležitosť a teda určite aj na dovolenku. Jednoduché pravidlá, celkom krátka hracia doba a kopec zábavy. Ale pozor, pri tejto hre sa dokážete aj celkom slušne poškriepiť, tak aby dovolenka ostala dovolenkou!Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  10/10 Fotky z nášho Instagramu


Kontakty
LUDOPOLIS
f4s, s.r.o., Jégého 14
821 08 Bratislava
Slovenská Republika

Kamenná predajňa:
Bratislava, Seberíniho 14 (OC Kocka)

IČO: 47619431
DIČ: 2024029755
IČ DPH: SK 2024029755

© Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk
Tvorba web stránok

Fotky z nášho Instagramu


Kontakty
LUDOPOLIS
f4s, s.r.o., Jégého 14
821 08 Bratislava
Slovenská Republika

Kamenná predajňa:
Bratislava, Seberíniho 14 (OC Kocka)

IČO: 47619431
DIČ: 2024029755
IČ DPH: SK 2024029755

© Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk
Tvorba web stránok


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam