logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


SET!

 • SET!
  Kategória: 
  Rodinné hry
  Rodinné hry
  Počet hráčov: 
   1-20
  1-20
  Doba hrania: 
   20 min.
  20 min.
  Určené pre: 
   6 +
  6 +
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  SET! Jedno pravidlo, štyri vlastnosti na každej karte, postreh, logika a kombinácie. Logická kartová hra, ktorá bola ocenená aj cenou Mensa select. Hra pre všetky vekové kategórie už od 6 rokov pri ktorej si výborne precvičíte svoje mozgové závity.
  Hra SET sa skladá z 81 kariet pričom každá karta má presne štyri vlastnosti. Existujú tri možnosti pre každú vlastnosť:
  tvar - ovál, kosoštvorec alebo vlnka
  fraba - červená, fiaľová alebo zelená
  výplň - plná, prúžkovaná alebo prázdna
  počet tvarov - 1,2 alebo 3.

  Cieľom hry je nájsť na dvanástich vyložených kartách čo najviac setov. A teraz jediné pravidlo - Set sa skladá z troch kariet na ktorých je každá zo 4 vlastností buď úplne rovnaká alebo úplne rozdielna.
  V sekcii EXTRAS Vám ponúkame linku od SET Enterprise s anglickým sprievodcom, ktorý Vám vysvetlí základné pravidlá SETu.

  Hra SET v súčastnosti neexistuje ani v slovenskom ani v českom vydaní. Keďže ide o jazykovo nezávislú hru, snažili sme sa nájsť verziu, ktorá by bola cenovo čo najprijateľnejšia. Po zvážení viacerých možností sme sa nakoniec rozhodli ponúknuť Vám poľskú verziu. Hra je vyrobená v Belgicku spoločnosťou Cartamundi ako všetky Európske verzie hry SET. Krabička aj karty sú v peknom prevední a veríme, že sa Vám bude páčiť.  My sme Vám pripravili náš preklad pravidiel, ktorý Vám k hre pribalíme.

  Ludopolis odporúča:

  V Ludopolise je SET jednou z našich najobľúbenejších hier. Spĺňa kritérium jednoduchosti v pravidlách - má iba jedno pravidlo, je vhodný vlastne pre všetkých a je hrateľný takmer do nekonečna znova a znova.

  SET Vám bude určite robiť radosť dlhé obdobie a ľahko si ho so sebou zbalíte aj na cesty.

   

  O autorovi Marsha J. Falco

  Marsha Jean Falco, je zakladateľkou Set Enterprises, Inc. a vymyslela prvú hru ponúkanú touto spoločnosťou, hru SET a to vroku 1974 počas toho ako vykonávala genetický výskum v Cambridge v Anglicku. Marsha získala vysokoškolský titlu v oblasti Populačnej genetiky ako aj Vedy o zvieratách.


 • Súbory na stiahnutie:

NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam