logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Splendor

 • Splendor
  Kategória: 
  Rodinné hry
  Rodinné hry
  Počet hráčov: 
   2-4
  2-4
  Doba hrania: 
   30 min.
  30 min.
  Určené pre: 
   10 +
  10 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  slovenský
  slovenský
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt

  Splendor je jednoduchá a svižná kartová hra o obchode s diamantami. Vďaka jednoduchým pravidlám je hra ideálna na príjemný rodinný večer.
  Ako vodca cechu obchodníkov budete ťažiť v diamantových doloch, posielať svoje lode do sveta a najímať tých najtalentovanejších umelcov aby ste rozvinuli svoje obchodné impérium a získali priazeň šľachticov, ktorých neobmedzené zdroje vám zaistia nepredstaviteľnú slávu.

  Ludopolis odporúča:

  Za svoju krátku existenciu stihla pozbierať pár prestížnych ocenení ako napríklad Golden Geek Award 2015, v Dice Tower Awards 2015 ocenenie pre najlepšiu rodinnú hru a dokonca bola nominovaná aj na Spiel des Jahres v roku 2014. Jedným dychom musíme povedať, že oprávnene.

  Táto kartová hra výborne skĺbila zaujímavý herný systém zbierania surovín a následný vývoj svojich kariet. Za určitý počet nazbieraných diamantov si viem kúpiť lepšiu kartu, zabezpečujúcu v ďalších kolách viac týchto diamantov. Splendor ponúka pekné možnosti taktizovania s prehľadne napísanými, jednoduchými pravidlami a veľmi dobrou hracou dobou. Vďaka tomu sa hra stala vhodná na akúkoľvek príležitosť, a zabezpečí že sa pri nej určite zabavíte.

  Na záver dodávame, že tiež patrí k najobľúbenejším aj u nás v Ludopolise.

  O autorovi Marc André

  Témy
  Vlastnosti
  -


 • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

Splendor: Města Splendoru

Objavte nové možnosti pri hraní Splendoru. S týmto balením získate až 4 nové rozšírenia.NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

10,99 €

10,90 €

26,90 €

16,90 €

29,60 €

7,50 €

13,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam