logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Ubongo

 • Ubongo
  Kategória: 
  Rodinné hry
  Rodinné hry
  Počet hráčov: 
   2-4
  2-4
  Doba hrania: 
   30 min.
  30 min.
  Určené pre: 
   8 +
  8 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  slovenský
  slovenský
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  Ubongo je geniálne skĺbenie rýchlej, strategickej stolovej hry a hlavolamu na štýl tetrisu. Výborné svižné tempo zaručí zábavu počas celého trvania partie.
  V samotnom vnútri čiernej Afriky sú ukryté diamanty nevyčísliteľnej ceny. Iba šamani miestneho kmeňa vedia, ako sa k nim dostať. Tajomstvá sú dôkladne strážené, ale ak sa Vám podarí vyriešiť hlavolamy, cesta k pokladom sa otvorí. Dobre sa sústreďte a buďte pohotoví, aby mohol zaznieť víťazný pokrik "Ubongo!"

  O autorovi Grzegorz Rejchtman

  Témy
  Tagy:  • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

Ubongo Junior

Ďalšia verzia úspešnej stolovej hry Ubongo, tentoraz určená pre tých najmenších. Zjednodušený hlavolam sa skladá z dvoch alebo troch dielikov, stačí si vybrať podľa náročnosti. A ako inak, hráč, ktorý nazbiera najviac diamantov, vyhráva. Možnosť kombinácie so základnou hrou zabezpečí, že si hru môžete zahrať spolu s deťmi.
Ubongo na cesty

Obľúbená a úspešná hra v zmenšenom, cestovnom vydaní. Úlohou je tentokrát nájsť ako prvý správne dieliky a následne ich správne poukladať na obrázok na karte. Rýchla hra s veľmi jednoduchými pravidlami.
Ubongo Junior 3D

Ďalšia verzia úspešnej stolovej hry Ubongo, tentoraz určená pre tých najmenších. Zjednodušený hlavolam sa skladá z dvoch alebo troch dielikov, stačí si vybrať podľa náročnosti. A ako inak, hráč, ktorý nazbiera najviac diamantov, vyhráva. Možnosť kombinácie so základnou hrou zabezpečí, že si hru môžete zahrať spolu s deťmi.NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam