logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Osadníci z Katanu - Námořníci

 • Osadníci z Katanu - Námořníci
  Kategória: 
  Rozšírenia
  Rozšírenia
  Počet hráčov: 
   3-4
  3-4
  Doba hrania: 
   90 min.
  90 min.
  Určené pre: 
   10 +
  10 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  slovenský
  slovenský
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Nie
  Nie
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  Samostatne nehrateľné rozšírenie hry Osadníci z Katanu, ktoré do hry prináša prvok mora a lodí.
  K stavbe lodí potrebujete drevo a vlnu. Lode sa umiestňujú rovnako ako cesty na spojnicu dvoch šesťhranných polí. Vaše lode môžu plávať pozdĺž pobrežia, alebo na voľnom mori. Vyrazte na more k neprebádaným ostrovom!

  Územie Katanu je tentokrát omnoho väčšie. O jeho rozlohe rozhodujete Vy! Toto rozšírenie obsahuje skladací rám, ktorý je vhodný pre rôzne veľké územia jednotlivých scenárov.

  Už neváhajte! Čaká na Vás 11 nových dobrodružstiev. Postavte loď a vydajte sa na more. Objavujte ostrovnú ríšu Katan. Vymýšľajte si svoje vlastné scenáre. Toto rozšírenie je ideálne pre uplatnenie vlastnej kreativity.

  K tejto sade patrí ešte pirátska loď – čierna ako smola. Iste pre Vás bude inšpiráciou. Vytvárajte vlastné scenáre, či už s pirátmi alebo bez nich.

  Poznámka: Hru nemožno hrať samostatne a je potrebné mať aj základnú hru Osadníci z Katanu.

  O autorovi Klaus Teuber

  Klaus Teuber (narodený 25. júna 1952) je nemecký tvorca stolových hier. Svoje najväčšie úspechy zožal s legendárnou hrou Osadníci z Katanu ku ktorej časom vzniklo nespočetne veľa kvalitných rozšírení. Celosvetovo sa jej predalo viac ako 15 miliónov kópii a bola preložená do viac ako 30 jazykov. S touto hrou získal v roku 1995 prestížne ocenenie Spiel des Jahres. • Súbory na stiahnutie:Súvisiace produkty

Osadníci z Katanu - Námořníci 5-6 hráčov

Zahrajte si rodinnú hru Catan s rozšírením Námorníci až v 6 hráčoch.
Osadníci z Katanu

Legenda vo svete stolových hier ktorá si získala priazeň miliónov hráčov po celom svete. Suverénny víťaz Spiel des Jahres ´95 a veľké množstvo ďalších ocenení.
Osadníci z Katanu - Junior

Zatiaľ čo základná hra Osadníci z Katanu je vhodná pre hráčov približne od desiatich rokov, táto junior verzia otvára úžasný svet Osadníkov deťom už od šiestich rokov. Zábavnou formou rozvíja u detí samostatné myslenie a komunikačné schopnosti.
Osadníci z Katanu - Kupci a barbaři

Rozšírenie úspešnej spoločenskej hry Osadníci z Katanu. V jednej hre môžete zažiť naraz 5 nových napínavých dobrodružstiev na ostrove Katan. Naviac očakávajte 4 rôzne varianty, ktoré hru ešte viac spestria. Jednou z nich je tiež "Katan pre dvoch". Kto chce radšej osídlovať vo dvojici, môže s touto variantou hrať nielen základných Osadníkov z Katanu, ale tiež všetky scenáre a varianty z tohto rozšírenia. Toto rozšírenie nie je plnohodnotná hra! Je hrateľné iba so základnou hrou Osadníci z Katanu. Toto rozšírenie je možné použiť aj k staršej drevenej edícii.
Osadníci z Katanu - Města a rytíři

Ďalšie rozšírenie kultovej hry Osadníci z Katanu prináša veľa nových prvkov! Mestá môžu byť pomocou obchodného tovaru prestavané na metropoly a praktické mestské hradby tiež pomôžu. Rozšírenie s rozmanitými možnosťami je vhodné pre skúsenejších hráčov od 12 rokov. Dodatočné pravidlá a rozvinutosť hry predlžujú dobu hrania, ale tiež robia hru napínavejšiu a zábavnejšiu.

Toto rozšírenie nie je možné hrať samostatne, ale iba so základnou hrou Osadníci z Katanu s plastovými figúrkami.
Osadníci z Katanu - Obchod v Evropě

Osadníci z Katanu - Obchod v Evropě je samostatne hrateľná hra v ktorej namiesto osídlovania, budete rovno obchodovať! Staňte sa majiteľom obchodnej spoločnosti, ktorá vysiela svojich obchodníkov do celej Európy aby otvárali nové a nové obchodné kancelárie a prostredníctvom karaván obchodovali s vašim tovarom.
Osadníci z Katanu - rozšírenie pre 5-6 hráčov

S touto doplnkovou sadou môžete hrať Osadníkov z Katanu tiež v piatich alebo šiestich hráčoch. Všetko čo budete potrebovať nájdete v tejto sade.
Osadníci z Katanu - Zámořské objevy

Rozšírenie pre hru Osadníci z Katanu, ktoré pridá do hry prvky zámorských objavov a nové obchodné možnosti.


Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam