logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Příšerky ze skříně

 • Příšerky ze skříně
  Kategória: 
  Detské hry
  Detské hry
  Počet hráčov: 
   1-6
  1-6
  Doba hrania: 
   15 min.
  15 min.
  Určené pre: 
   3 +
  3 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  slovenský
  slovenský
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Áno
  Áno
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  Večer vyzerá svet úplne inak. Na stenách sa objavujú tajomné tiene, pod posteľou číhajú strašidlá a príšerky ... Nemôžete zaspať? Bojíte sa príšeriek? Začnite hrať a zažeňte ich späť do ich skrine!
  Táto detská spoločenská hra od úspešného autora spoločenských hier Antoina Bauzu je výbornou voľbou pre všetky rodiny s malými deťmi.

  Grafika aj prevedenie celej hry je veľmi pekné. Samotná výplň krabice je urobená tak, aby slúžila ako skriňa do ktorej treba príšerky skryť. S menšími deťmi je riziko, že papierové dvere skrine čoskoro natrhnú, ale hre samotnej to vôbec neuškodí.

  Princíp spoločenskej hry Príšeky zo skrine je založený na zapamätaní si polohy kartičiek na ktorých sú zobrazené hračky. Každá príšerka sa bojí jednej z hračiek a vy musíte otočiť tú správnu, aby ste príšerku mohli zahnať do skrine.

  Hráči v tejto hre spolupracujú a môžu si radiť. Na konci hry sa spolu tešite z víťazstva alebo spoločnej prehry.

  Ludopolis odporúča:

  Táto hra je krásna a naozaj vhodná aj pre menšie deti. Stačí aby pochopili, ako sa strieda poradie hráčov. Potom už pokojne môžu radiť ostatným a veľkú radosť im spôsobí keď nájdu správnu hračku a môžu príšerku skryť späť do skrine. Vďaka ukladaniu príšeriek do skrine môže táto hra, ktorej dĺžka je okolo 10 minút, slúžiť ako posledná aktivita pre deti pred spaním. V skratke, téma hry, prevedenie a to, že ide o kooperačnú hru, robí z tejto hry skvelého kandidáta na zaradenie do vašej zbierky hier. Určite by sme túto hru odporúčali aj vďaka atraktívnej cene.

  O autorovi Antoine Bauza

  Antoine Bauza (25. august 1978) je obľúbený autor spoločenských hier. Medzi jeho najznámejšie a najúspešnejšie patria 7 Divov sveta a Hanabi (víťaz Spiel des Jahres 2013), ktoré sme aj vybrali do našej ponuky. Antioine je známy tiež pútavou grafikou svojich hier, ktorá tiež prispela k úspechom jeho hier. • Súbory na stiahnutie:

NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam