logo
Nákupný košík

SK  CZ 
Hlavné menu
Mesto najlepších spoločenských hier


Hrdinové bez záruky

 • Hrdinové bez záruky
  Kategória: 
  Novinky
  Novinky
  Rodinné hry
  Rodinné hry
  Párty hry
  Párty hry
  Počet hráčov: 
   1-8
  1-8
  Doba hrania: 
   15 min.
  15 min.
  Určené pre: 
   8 +
  8 +
  Jazyk hry/pravidiel: 
  český
  český
  Kooperačná hra: 
  Áno
  Áno
  Typ hry: 
  Produkt
  Tagy: 

  Hrdinové bez záruky (Magic Maze) je veľmi vtipná kooperatívna fantasy hra v reálnom čase. Klasická partička fantasy dobrodruhov (trpaslík, barbar, elf a čarodejník) prídu o svoje magické vybavenie a tak sa rozhodnú navštíviť najbližší obchod pre hrdinov a vybavenie si jednoducho ukradnúť.
  Musíte teda s hrdinami preskúmať obchodný dom a pre každého hrdinu nájsť to správne vybavenie. Potom sa musíte všetci včas dostať von, čo ale vôbec nebude jednoduché, pretože ochranka vypla všetky teleporty!

  V hre má každý hráč pred sebou doštičku s niektorou akciou, ktorú môže použiť na každého hrdinu. Napríklad pohyb jedným smerom, alebo objavovanie nových chodieb. Hráči sa tak snažia čo najrýchlejšie dostať hrdinov na správne miesta, čo ale vôbec nie je jednoduché, keďže hrajú všetci naraz a tlačí vás čas. A... počas hry nemôžete rozprávať ani gestikulovať :) • Súbory na stiahnutie:

NAJPREDÁVANEJŠIE
21,90 €

26,90 €

21,90 €

10,90 €

10,99 €

18,90 €

9,90 €

29,60 €

7,50 €

18,90 €

11,90 €Všetky práva vyhradené - www.ludopolis.sk - Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam